Lingo Legend Language Learning

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Lingo Legend Language Learning indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Lingo Legend Language Learning ile sürükleyici ve bir o kadar da heyecan verici anlar yaşayabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Lingo Legend Language Learning sayesinde, akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Gerçek bir oyun oynayarak bir dil öğrenmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Hem eğlence hem de eğitimi bir arada sunan Lingo Legend Language Learning ile eğlenceli anlar yaşamaya hazır olun. Sürükleyici bir fantezi dünyasında binlerce anahtar kelime ve kelime öbeği öğrenin. Öğrenme hedeflerinizi ve düşmanlarınızı ortadan kaldırarak oyun alanında hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Stratejik canavar savaşlarında başarı elde ederek dil öğrenme becerilerinizi test edin.

Lingo Legend Language Learning indir

Tek bir desteden beceri kartları çekin ve bunları dil kartlarına göre oynayın. Dil öğrenme uzmanı tarafından geliştirilen Lingo Legend, 200'den fazla gramer, kelime bilgisi ve yaygın ifade kategorisi içerir. Dil öğreniminizi bitirmek veya başlatmak için mükemmel bir programa dahil olabilirsiniz. Kartları toplayın, stratejinizi seçin ve bir deste oluşturun. Tehlikeli bir yolculuğa çıkın, heyecan verici karakterlerle tanışın ve görevleri tamamlayın. Güzel, dinamik ve gizemli bir dünyanın her noktasını keşfetmeye odaklanın. Yemek tarifleri arayın, almak için malzemeler ve el işleri toplayın. Toplamak ve donatmak için benzersiz donanıma sahip özelleştirilebilir bir avatar olarak oyuna dahil olabilirsiniz. Tonlarca açılabilir öğeyle kampınızı özelleştirerek gelişim sağlayın.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Lingo Legend Language Learning indir